Foto: ©Meneer Zee

“Alle dieren zijn gelijk, maar sommige dieren zijn meer gelijk dan andere”. Dat is de insteek van De Beesterij, een spetterend vertelspektakel
dat je op woensdag 5 oktober kan komen bekijken ten voordele van Pegode. En dat is niet toevallig. De insteek van De Beestrerij geldt immers ook in de mensenwereld: mensen met een beperking hebben nog steeds geen gelijkwaardige plek in onze maatschappij.
De vzw Pegode, met verschillende kleinschalige projecten die mensen met een beperking ondersteunen, vecht al lang voor die gelijkwaardige plek. Maar de middelen om dat te kunnen blijven doen worden steeds minder. Daarom organiseert de vzw een benefietvoorstelling van De Beesterij, een spetterend vertelspektakel, gebracht door Jan De Maeyer, alias Meneer Zee.
Ezekiël, de eigenwijs stijfkoppige ezel, vertelt het onwaarschijnlijke verhaal van een boerderij waar de boer wordt buitengezet. Waar de dieren op hun achterste poten staan en de mensen een flink poepje laten ruiken. Waar alles op vier poten vriend, en alles op twee voeten vijand is. Meneer Zee baseerde zich hiervoor op Animal Farm, het bekende boek van George Orwell. Het wordt een spektakel om oren en poten bij af te likken, met hemelse en soms hemeltergende muziek gecomponeerd voor riek, spade, melkbus, oliekan, spanzaag en kruiwagen.
De voorstelling vindt plaats in Cultuurhuis Altena in Kontich (Antwerpsesteenweg 79). Er is en voorstelling om 14u30 en een om 19u30, elke voorstelling duurt zo’n 50 minuten. Zowel kinderen (vanaf 9 jaar) als volwassenen zullen aan de lippen van Meneer Zee hangen!
Een standaardticket kost 12 euro. Voor 25 euro heb je een Golden Ticket met ontvangst met cava (of een ander drankje) voorraf en een gereserveerde plaats vooraan. Tickets zijn te koop via www.pegode.be/events/de-beesterij
Persbericht: Pegode – De Beesterij
Foto: © Meneer Zee
Foro: Logo Pegode
